Magyar Katolikus Lexikon > B > Budapesti R.K. Egyházközségek Tudósítója

Budapesti R.K. Egyházközségek Tudósítója, Bp., 1935-1944: a következő egyházközségek hitbuzgalmi lapja: Alsóvízivárosi kapucinus, Angyalföldi Szt László, Árpádházi Boldog Margit, Belvárosi, Budavári, Erzsébetvárosi, Felsőkrisztinavárosi, Felsővízivárosi, Ferencvárosi, Herminamezői, Kövi Mária, Középferencvárosi, Krisztinavárosi, Krisztus Király, Külső Kőbányai Szt Család, Lipótmezői, Magna Domina Hungarorum, Óbudai Szt Péter és Pál, Országúti ferences, Páduai Szt Antal, Rákosfalvi, Rómaifürdői, Sarlós Boldogasszony, Soroksári úti, Svábhegyi Szt László, Szt Adalbert, Szt Család, Szt Domonkos-Rendi, Szt Gellért, Szentimrevárosi, Szt István-bazilika, Szt József, Szt Kereszt, Szt László, Szt Rókus, Tabáni, Terézvárosi, Tisztviselőtelepi Magyarok Nagyasszonya, Törökőri, Tripoliszi Szt Mihály, Városmajori, Vizafogói, Zugligeti. - Megj. évente legalább 4x. Főszerk. Mészáros János 1941: Hamvas Endre érs. helytartó, 1944: Witz Béla ált. érs. helytartó. Fel. szerk. Czapik Gyula, 1939: Molnár Frigyes, 1944: Kosztolányi István. Lapszerk. Ráth Sándor. Kiadó: Bpi R.K. Egyhközs-ek Közp. Tanácsa. Pi.E.